Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Koskenkorva 0,7l 40%

Koskenkorva je klasická vodka vyrobená z tých najlepších prírodných ingrediencií. Koskenkorva sa destiluje v dedine Koskenkorva vo Fínsku už od roku 1953. Jačmeň z najsevernejších oblastí, čistá nefiltrovaná podzemná voda a nepretržitá destilácia vedú k jednej z najjemnejších, najčistejších vodiek na svete.
Prečítajte si viac
11,00 € (s DPH)
Skladom 152 ks
Kód tovaru:
4300
Popis

Koskenkorva vyhrala niekoľko ocenení na medzinárodných súťažiach v danom odvetví, vrátane majstrovskej a zlatej medaily na známej každoročnej súťaži Vodka Masters.

Udržateľnosť je pre značku Koskenkorva podstatou a kľúčom k inovácii. V dedine Koskenkorva majú kvalitný jačmeň, čistú vodu, oddaných miestnych farmárov a najmodernejší destilačný proces. Pracujú s tými najlepšími prírodnými ingredienciami, aby vytvorili jemnú a poctivú vodku.

Prečítajte si viac
Detaily produktu
4300

Tabuľka dát

Objem
0.7 l
Značka
Koskenkorva
Obsah alkoholu
40 %
Balenie
bez obalu
Súvisiace produkty
Skladom
Kód: 4324
24,00 € (s DPH)
Legend of Kremlin je prémiová ruská vodka s množstvom ocenení. Vyrába sa zo špeciálneho obilného destilátu "Lux" obsahujúcom až 96,5% alkoholu a z mäkkej vody z Itarskej artézskej studnej. Päťnásobnou destiláciou a...
Vypredané
Kód: 4325
33,00 € (s DPH)
Vodka pochádzajúca z ďalekého Sibíra má tvar mamutieho kla. Jej tajomstvo mimoriadnej hladkosti, jemnosti a bohatosti tónov, spočíva v jedinečných sibírskych surovinách a remeselnom spracovaní.
Skladom
Kód: 4300
11,00 € (s DPH)
Koskenkorva je klasická vodka vyrobená z tých najlepších prírodných ingrediencií. Koskenkorva sa destiluje v dedine Koskenkorva vo Fínsku už od roku 1953. Jačmeň z najsevernejších oblastí, čistá nefiltrovaná podzemná...
Skladom
Kód: 4261
12,00 € (s DPH)
9 Mile Vodka je kvalitná vodka, ktorá na seba strhne všetku pozornosť. Či už ste na párty, rodinnom stretnutí alebo vonku s partiou priateľov, stačí rozsvietiť LED svetlo zospodu fľaše a zábava môže začať.
Skladom
Kód: 4225
12,00 € (s DPH)
Ukrajinská vodka Nemiroff Original nezmenila svoj recept od roku 1872, do vodky sa naďalej pridáva med a sušená rasca. Základom tejto vodky je pšenica. Je známa po celom svete a je ideálna na výrobu kokteilov a long...

Menu

QR kód

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.