Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Malecon 17Y Rare Proof 2002 DR 0,7l 51,2%

Malecon Rare Proof 2002 je 17-ročný rum pochádzajúci z tropickej Panamy. Vyrobený bol v roku 2002 a následne zrel v dubových sudoch. Na proces zrenia dohliadal kubánsky rumový majster Francisco Fernandez. Vyšší obsah alkoholu tomuto rumu dodáva intenzívnejší a hrejivý charakter.
Prečítajte si viac
49,00 € (s DPH)
Skladom 1 ks
Kód tovaru:
3474
Popis

Vôňa: Orechy, tabak, pomarančová kôra, klinčeky.

Chuť: Mandľové sušienky, mango, korenie, bobkový list, banány v karameli.

Záver: Dlhý, nadväzujúci na orechové a tabakové arómy.

V rodine rumov Malecon Rare Proof nájdete staré rumy, ktoré sa vyznačujú vyšším percentom alkoholu a tiež malým objemom výroby. Sú to fľaše určené tým, ktorí si vedia vychutnať skutočne kvalitné rumy. Samozrejmosťou sú aj detailné údaje na etiketách a špeciálne darčekové balenia.

Rum Malecon je oslavou prepojenia panamskej remeselnej zručnosti výroby rumov so znalosťami blendovania pochádzajúcimi od kubánskych master blenderov. Zakladateľ značky Marco Savio sa počas svojich ciest po Južnej Amerike dlhé roky učil od tých najlepších majstrov, aby mohol následne svetu predostrieť skoncentrované znalosti v rumoch Malecon. V ponuke značky nájdete množstvo skvelých fliaš, od mladých rumov určených pre chutné koktejly až po veľmi staré ročníkové rumy, ktoré uspokoja aj skutočných rumových znalcov.

Prečítajte si viac
Detaily produktu
3474

Tabuľka dát

Objem
0.7 l
Značka
Malecon
Obsah alkoholu
51.2 %
Balenie
drevo
Vek
17 r.
Súvisiace produkty
Skladom
Kód: 4475
55,00 € (s DPH)
Rum A.H. Riise XO Founder's Reserve je veľmi príjemný a chutný. Master Blender si vyberá zo širokej ponuky sudov, ktoré obsahujú staré rumy vyzreté k dokonalosti. Každý z týchto rumov má svoju jedinečnú vôňu a chuť.
Skladom
Kód: 4294
24,00 € (s DPH)
The Duppy Share Aged Caribbean Rum je vyrobený zo zmesi, ktorá pochádza z dvoch najlepších destilériek na svete. Obsahuje 3-ročný 100 % Pot Still z jamajskej Worthy Park a 5-ročný 100 % Column Still z barbadoskej...
Skladom
Kód: 4295
36,00 € (s DPH)
Duppy Share XO je prémiový blended rum, ktorý pochádza z Barbadosu. Je vyrobený zo zmesi rumov vo veku od 5 do 12 rokov, ktoré pochádzajú z najlepšej rumovej destilérky na svete Foursquare. Viac ako 65 % zmesi tvoria...

Menu

QR kód

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.