Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Johnnie Walker GB 3l 40% + kolíska

Johnnie Walker Red Label v tejto forme prvýkrát predstavili bratia George a Alexander Walkerovci v roku 1909, hoci už pár rokov predtým existovala ako Walker's Special Old Highland Red Label. Alexander namiešal typ whisky, ktorá sa viac hodí na miešanie so sódou než ťažšie a staršie whisky, a pomenoval ju po svojom starom otcovi, ktorý v roku 1820 založil tento rodinný podnik. Dnes je to najobľúbenejšia whisky na svete a predáva sa vo viac než 200 krajinách.
Prečítajte si viac
89,00 € (s DPH)
Skladom 1 ks
Kód tovaru:
4170
Detaily produktu
4170

Tabuľka dát

Objem
3 l
Značka
Johnnie Walker
Obsah alkoholu
40 %
Balenie
kolíska
Súvisiace produkty
Skladom
Kód: 4170
89,00 € (s DPH)
Johnnie Walker Red Label v tejto forme prvýkrát predstavili bratia George a Alexander Walkerovci v roku 1909, hoci už pár rokov predtým existovala ako Walker's Special Old Highland Red Label. Alexander namiešal typ...
Skladom
Kód: 4099
27,00 € (s DPH)
Whisky Isle of Jura 10 rokov, je ľahká a svieža a v jej aróme nájdeme náznak morskej soli a tiež mandľové a korenené tóny. Jej chuťový charakter je ľahko rašelinový, sladový a sladkastý.
Skladom
Kód: 4100
10,00 € (s DPH)
Výraz „claymore“ pochádza zo škótskej gaelčiny pre „veľký meč“ a je to staroveký štýl škótskeho meča, ktorý používali highlanders (horali). Táto nádherná miešaná whisky bola vytvorená na jej počesť.
Skladom
Kód: 4101
9,00 € (s DPH)
Každá zložka whisky John Barr Finest je starostlivo vyberaná a odborne miešaná master blenderom už 3. generácie, ktorého rokmi overený prístup k výrobe whisky prináša ten najlepší blend s výrazným, odmeňujúcim...
Skladom
Kód: 4102
12,00 € (s DPH)
Každá zložka whisky John Barr Reserve, je starostlivo vybraná a odborne namiešaná pomocou master blendera mixéra už 3. generácie, ktorého rokmi overený prístup k výrobe whisky poskytuje zmes s výrazným, obohacujúcim...
Skladom
Kód: 4103
13,00 € (s DPH)
Blendovaná škótska whisky vytvorená na počesť škótskeho meča claymore. Claymore whisky je prémiová whisky, navrhnutá pre všetky príležitosti.
Skladom
Kód: 4104
25,00 € (s DPH)
Je to cesta, nie cieľ, ktorý formuje whisky Jura. Cesta od založenia k oživeniu liehovaru v roku 1963 formovala pulzujúci charakter malej ostrovnej komunity a whisky, ktorú vyrábajú v liehovare Jura.

Menu

QR kód

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.