Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Gin Dictador Columbian black 0,7l 43%

Značka Colombian sa vyrába pod záštitou značky Dictador.Colombian Treasure Premium Aged GinPrémiový gin založený na jedinečnom kolumbijskom ovocí ,,limon mandarino“ (citrón- mandarínka), v ktorom sa spája exotika sladkej mandarínky a kyslého citróna, čím vzniká fantastická rovnováha. Základom je neutrálny destilát z cukrovej trstiny destilovaný až päťkrát. Následne sa bobule, bylinky, koreniny a citrusové kôry spoja a v kombinácii s procesom zrenia vytvárajú jedinečný kolumbijský poklad (Treasure). Aby mu dodali mimoriadnu hladkosť, umiestnia ho do dubových sudov, ktoré sa predtým používali na zrenie rumov Dictador po dobu 35 týždňov. Kombinácia rovnováhy exotickej citrusovej kôry a starnutie v dubových sudoch dodáva tomuto ginu jedinečnú sviežosť a hladkosť.

Prečítajte si viac
25,00 € (s DPH)
Skladom 2 ks
Kód tovaru:
5276
Detaily produktu
5276

Tabuľka dát

Objem
0.7 l
Značka
Dictador
Obsah alkoholu
43 %
Balenie
bez obalu
Súvisiace produkty
Skladom
Kód: 4457
18,00 € (s DPH)
Canaïma je juhoamerický gin, ktorý sa vyznačuje ostrejšou chuťou. Ingrediencie používané pri jeho výrobe pochádzajú priamo z amazonského dažďového pralesa. Jeho chuť je tvorená až desiatimi rastlinami.
Skladom
Kód: 5236
29,00 € (s DPH)
Bombay Sapphire je destilovaný úplne unikátnym procesom, aký sa užíva už len v štyroch výrobniach na svete. Na rozdiel od ostatných ginov, ktoré sú destilované spoločne s bylinkovými ingredienciami, Bombay Sapphire je...
Skladom
Kód: 5274
29,00 € (s DPH)
Gin pochádzajúci už podľa samotného názvu z Plymouthu. Prechádza destilačným procesom v medených nádobách. Obsahuje zmes niekoľkých druhov botaník, ktoré mu dodávajú tú správnu chuť a vôňu.

Menu

QR kód

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.