Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Duc du Breuil XO 0,7l 40%

Duc du Breuil XO je lahodné brandy, ktorý sa vyrába vo Francúzsku. Je to brandy výnimočnej kvality, ktoré prešlo dlhým procesom zrenia a spája v sebe bohaté chute a vône.
Prečítajte si viac
20,00 € (s DPH)
Skladom 1 ks
Kód tovaru:
4889
Popis

Duc du Breuil XO sa vyrába z hrozna Ugni Blanc, ktoré pochádza z viníc v oblasti Cognac vo Francúzsku. Po zbere sa hrozno lisuje a fermentuje, čím sa získa biele víno. Potom nasleduje destilácia, pri ktorej sa víno 2-krát destiluje v medených destilátoroch.

Po destilácii sa brandy ukladá do dubových sudov na zrenie po dobu 6 rokov. Mnohé sudy sa používajú opakovane, aby brandy mohla nasiaknuť dubovými tónmi a získať komplexnosť. Počas zrenia sa brandy postupne vyvíja, získava bohaté vône a chute.

Duc du Breuil XO sa vyznačuje bohatým a komplexným chuťovým profilom. Na jazyku cítiť tóny sušeného ovocia ako sú figy a marhule. V závere je cítiť nádych vanilky, orechov a korenia. Má bohatú a hodvábnu štruktúru s dlhou a príjemnou dochuťou.

Odporúčame brandy podávať ako digestív po jedle, ideálne pri izbovej teplote alebo mierne vychladené, aby ste si naplno vychutnali chuťový potenciál.

Farba: jantárová s hnedými odleskami
Vôňa: sušené ovocie, figy, marhule, hrozienka, vanilka, jahody
Chuť: vanilka, korenie, agátový med, orechy, drevo

Prečítajte si viac
Detaily produktu
4889

Tabuľka dát

Objem
0.7 l
Značka
Duc du Breuil
Obsah alkoholu
40 %
Balenie
bez obalu
Súvisiace produkty
Skladom
Kód: 5021
14,00 € (s DPH)
Na výrobu Stocku XO sa používa kvalitný vínny destilát, ktorý dlhodobo dozrieva v dubových sudoch. Jeho jantárová farba sa harmonicky dopĺňa s vyváženou arómou a chuťou.
Skladom
Kód: 5020
14,00 € (s DPH)
Vynikajúce 6-ročné brandy vyrobená z toho najkvalitnejšieho hrozna dopestovaného vo Francúzsku. Zreje v dubových sudoch limousine, neskôr sa prelieva do sudov po bourbone, kde získa klasické tóny špičkového koňaku....
Skladom
Kód: 4889
20,00 € (s DPH)
Duc du Breuil XO je lahodné brandy, ktorý sa vyrába vo Francúzsku. Je to brandy výnimočnej kvality, ktoré prešlo dlhým procesom zrenia a spája v sebe bohaté chute a vône.
Skladom
Kód: 4888
15,00 € (s DPH)
Duc du Breuil VSOP je brandy, čo je druh ovocného destilátu. Skratka VSOP znamená "Very Superior Old Pale" a označuje, že ide o brandy s dlhším vekom a vysokou kvalitou.
Skladom
Kód: 4815
29,00 € (s DPH)
Jedno z najstarších Brandy de Jerez produkované metódou Solera so zrením v dubových sudoch po Pedro Ximenez a Oloroso Sherry. Toto Brandy bolo od roku 1887 vyrábané pôvodne iba pre rodinu Romate a okruh ich blízkych...

Menu

QR kód

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.